Články

Vítejte na stránkách přepravní společnosti BENKA TRANSPORT s.r.o., poskytující služby ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě. Společnost vznikla v roce 2006 transformací ze soukromé firmy se statutem fyzické osoby zapsané v obchodním rejstříku, která v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy působila od roku 1994. Společnost zpočátku poskytovala služby v přepravě do 3,5t. Od roku 2008 firma rozšířila působnost i na nákladní dopravu. V současné době nabízíme zákazníkům přepravu od 1t do 24t o objemu120m3.

 

 

 

 Služby:

- Mezinárodní a vnitrostátní přeprava celovozových zásilek

- Mezinárodní a vnitrostátní přeprava malovozových zásilek

 

Snažíme se poskytnout nejlepší služby svým zákazníkům a ke každému přistupujeme individuálně. Své služby poskytujeme s nejmodernější technikou splňující nejpřísnější evropské normy, ekologické i technické. Na zvyšující se nároky na dopravu se snažíme odpovídat kvalitními vozidly s nízkými provozními náklady, abychom mohli nabídnout kvalitní službu za rozumnou cenu.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich